EHS KOORDINÁTOR*KA – výrobní společnost

Královéhradecký kraj

Koordinace aktivit EHS napříč celým výrobním závodem. Spolupráce na mezinárodních projektech. Zavádění nových procesů. Pozice vhodná jak pro začátečníka (je možná odborná podpora), tak pro někoho s praxí (prostor pro přinášení nových nápadů).

Pracovní náplň:

  • Koordinace aktivit – BOZP, PO, EMS
  • Správa dokumentace, hlídání termínů
  • Dohled nad dodržováním interních pravidel
  • Koordinace činnosti externích odborníků v jednotlivých oblastech
  • Odhalování rizik a realizace opatření k jejich zmírnění či odstranění
  • Zpracování statistik
  • Řešení pracovních úrazů
  • Koordinace činností v oblasti nakládání s odpady, likvidace nebezpečných látek, správné používání ochranných pomůcek

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe nebo vzdělání v oblasti EHS
  • Pečlivost, komunikativnost
  • Ochotu učit se a přinášet nové nápady

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici EHS KOORDINÁTOR*KA - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.