CELNÍ DEKLARANT/KA - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Královéhradecký kraj

Jedinečná pozice ve výrobní společnosti - zavádění systému clení, zavádění nových procesů a dokumentů napříč celou společností. Příležitost pro celního deklaranta či deklarantku, kteří hledají pozici s přesahem a možností realizace.

Pracovní náplň:

  • Sledování a vyhledávání celní dokumentace
  • Získávání informací z dokumentů potřebných k celnímu řízení
  • Komunikace s celním úřadem
  • Koordinace celní kontroly a auditu
  • Příprava, nastavení a řízení procesu pro celní deklarace
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Ověřování správnosti deklarovaných zásilek
  • Kontrola dodržení celních předpisů
  • Nastavování elektronické archivace celních dokumentů potřebných pro kontroly

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Praxi s celním řízením
  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost

Nabízíme:

  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • 13.plat
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici CELNÍ DEKLARANT - VÝROBNÍ SPOLEČNOST - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku