DEVELOPMENT MANAGER - AUTOMOTIVE

Středočeský kraj

Pozice v TOP managementu, přímo podřízena generálnímu řediteli českého výrobního závodu. Vývoj kompletně v ČR - obchod, zkušebna, vývoj výrobních technologií, řízení projektů. Plánované rozšíření oddělení o novou pobočku a navýšení kapacity oddělení o 100%. Velmi zajímavá příležitost pro zkušeného manažera vývoje v automotive.

Pracovní náplň:

  • Vedení oddělení vývojové konstrukce v automotive společnosti
  • Strategické plánování
  • Zodpovědnost za odborný rozvoj a vzdělávání svěřeného týmu
  • Plánování kapacit
  • Zastávání vrcholného kontaktu společnosti vůči zákazníkům z řad světových automobilek
  • Spolupráce na globální úrovni v oblasti vývoje
  • Spolupráce s oddělením obchodu, projektového řízení a vedení výroby
  • Pozice je součástí TOP managementu lokálního vedení
  • Otevření a budování nové pobočky vývoje v ČR (navýšení kapacity oddělení až o 100%)

Požadavky:

  • VŠ strojní, elektro nebo mechatronika
  • komunikační znalost AJ
  • zkušenost ve vedení týmu vývoje v automotive
  • technické znalosti konstrukce elektromechanických a plastových dílů
  • schopnost vést a motivovat tým
  • orientace na výsledek
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Strategickou manažerskou pozici v TOP managementu lokálního vedení
  • Služební automobil
  • Možnost k dalšímu odbornému i kariérnímu růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí založené na osobních vztazích a otevřené komunikaci
  • Jazykové i další odborné vzdělávání
  • Možnost účastnit se vývoje jedinečných komponentů v automobilovém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené

Máte-li zájem o pracovní pozici DEVELOPMENT MANAGER - AUTOMOTIVE - STŘEDOČESKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku