PROJEKTOVÝ/Á NÁKUPČÍ S AJ - AUTOMOTIVE

Královéhradecký kraj

Komunikace s dodavateli v zahraničí. Každodenní využívání angličtiny - přímý nadřízený je cizinec. Rodinná pracovní atmosféra menšího výrobního závodu.

Pracovní náplň:

  • Vedení nových projektů ze strany nákupu
  • Hledání úspor u svěřených projektů
  • Podpora commodity managerů v mateřské společnosti - podílení se na výběru nových dodavatelů
  • Řešení cenových diferenciací
  • Komunikace s dodavateli (po celém světě)
  • Podpora logistiky a dodavatelské kvality
  • Správa dat v informačním systému

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • komunikativní znalost AJ
  • praxe na pozici samostatného nákupčího ve výrobním prostředí (automotive výhodou)
  • zkušenosti s tvorbou analýz
  • ŘP sk. B
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí založené na osobních vztazích a otevřené komunikaci
  • 13. a 14. plat
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové i další odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

Máte-li zájem o pracovní pozici PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ S AJ - AUTOMOTIVE - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku