SPECIALISTA FINANČNÍHO PLÁNOVÁNÍ - DEMAND PLANNER - mezinárodní výrobní spol.

Pardubický kraj

Strategická a samostatná pozice v mezinárodním prostředí výrobního korporátu mimo automotive. Vhodná pro kandidáta či kandidátku s praxí ve tvorbě finančních výhledových analýz, komunikativní angličtinou a velmi dobrou schopností pracovat s daty a čísly.

Práce se sofistikovanými a nejmodernějšími SW nástroji.

Možnost firemního bytu. Velmi zajímavé finanční ohodnocení.

Pracovní náplň:

  • Efektivní řízení procesu plánování poptávky
  • Tvorba ekonomických analýz a prognóz za svěřené produktové řady
  • Neustálé zlepšování procesu a výkonnosti plánování poptávky
  • Zodpovědnost za nové výrobky v předpovědních modelech
  • Zodpovědnost za vývoj předpovědí zásob
  • Zodpovědnost za vývoj statistické prognózy
  • Spolupráce s mezinárodními týmy oddělení prodeje, nákupu a vývoje

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní AJ
  • Praxe s tvorbou ekonomických prognóz a analýz - znalost procesů plánování prodeje a provozu (demand planning)
  • Velmi dobrou schopnost práce s Excelem (makra a kontingenční tabulky)
  • Velmi dobrou schopnost práce s daty a čísli
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • možnost práce z domova
  • práci v mezinárodním prostředí s možností využívání angličtiny
  • odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost služebního bytu

Máte-li zájem o pracovní pozici SPECIALISTA FINANČNÍHO PLÁNOVÁNÍ - DEMAND PLANNER - PARDUBICKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku