STRATEGICKÝ/Á NÁKUPČÍ S AJ - AUTOMOTIVE

Královéhradecký kraj

Práce v malém kolektivu, příjemném pracovním prostředí, pro stabilní společnost. Vyhledávání lokálních i zahraničních dodavatelů. Každodenní komunikace v angličtině. Pozice není spojena s pravidelným cestováním

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • Podílení se na hodnocení dodavatelů
  • Optimalizace nákladů - analýzy, opatření
  • Spolupráce s kvalitou, vývojem , logistikou, technologií v ČR i zahraničí

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxi ve strategickém nákupu (vítána je praxe ve výrobním/automotive prostředí)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • 13.plat
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ - AUTOMOTIVE - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku