VÝVOJOVÝ TECHNOLOG S AJ - MONTÁŽ - AUTOMOTIVE

Ústecký kraj

Zajímavá příležitost pro technika, který rád hledá nová řešení, zajímá se o moderní technologie včetně 3D tisku a má chuť se neustále posouvat profesně kupředu.

Pracovní náplň:

  • 3D vývoj montážních výrobních pracovišť
  • Komunikace s dodavateli výrobních zařízení
  • Koordinace zprovoznění navrženého pracoviště a jeho testování
  • Spolupráce s oddělením vývoje produktů
  • Navrhování vylepšení stávajících montážních pracovišť
  • Správa strojového parku 3D tiskáren

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v oddělení technologie či údržby výrobních technologií
  • Alespoň pasivní znalost AJ nebo NJ a ochotu se v ní zlepšovat
  • Znalost technologie montáže, zájem o technologii 3D tisku
  • Zkušenosti s konstrukcí ve 3D
  • Technické myšlení
  • Uživatelkou znalost práce na PC
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • 13. a 14. Plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici VÝVOJOVÝ TECHNOLOG S AJ - MONTÁŽ - AUTOMOTIVE - ÚSTECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku