BUSINESS EXCELLENCE MANAGER – mezinárodní výrobní společnost

Pardubický kraj

Pozice v TOP managementu výrobního závodu. Vedení BE aktivit napříč celou mezinárodní výrobní společností (mimo automotive sektor). Strategická pozice zapojená do lokálních i globálních projektů.

Možnost zajištění ubytování ve služebním bytě. Pozice se služebním automobilem.

Pracovní náplň:

  • Vedení týmu – cca 10 přímých podřízených
  • Koordinace aktivit BE, kvalita, datová analýzy, projektové řízení
  • Strategické řízení projektů na optimalizaci interních procesů
  • Tvorba analýz interních procesů i dat z obchodu a zákaznického servisu
  • Tvorba celkové strategie neustálého zlepšování procesů
  • Spolupráce s kolegy na lokální i globální úrovni
  • Monitoring nových trendů a účast na odborných událostech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní AJ
  • Praxe s vedením BE aktivit (výrobní prostředí vítáno)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
    • flexibilní pracovní dobu
    • služební byt
    • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
    • služební automobil
    • možnost práce z domova
    • práci v mezinárodním prostředí s možností využívání angličtiny
    • odborná školení
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijní pojištění

Máte-li zájem o pracovní pozici BUSINESS EXCELLENCE MANAGER - PARDUBICKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku