BUSINESS UNIT MANAGER - AJ - AUTOMOTIVE

Ústecký kraj

Pozice úrovně -2. Mezinárodní prostředí. Silná společnost, která investuje do rozšiřování výroby a nových výrobních technologií. Technologie jedinečné v rámci Evropy.

Pracovní náplň:

  • Vedení svěřeného úseku výroby (cca 100 pracovníků) – 3-směnný provoz
  • Zodpovědnost za plánování kapacit (finance, technologie, personál)
  • Řízení procesů a nastavení klíčových ukazatelů
  • Komunikace se zákazníky – světové automobilky
  • Zodpovědnost za náběhy nových projektů a změnová řízení
  • Spolupráce s mateřskou společností v zahraničí
  • Reporting vedení společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického či obchodního směru
  • Praxe na manažerské pozici v automotive spojené s řízením výroby a provozu
  • Komunikativní znalost AJ
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13.mzdu
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • práci v mezinárodním prostředí s možností každodenního využití angličtiny
  • účast na technologicky velmi zajímavých projektech
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • 5 dnů sick days
  • Cafeterie

Máte-li zájem o pracovní pozici BUSINESS UNIT MANAGER S AJ - AUTOMOTIVE - ÚSTECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.