CMM SPECIALISTA*TKA

 Středočeský kraj

Velmi zajímavá pozice specialisty na 3D měření plastových dílů. Pozice v mezinárodním vývojovém týmu spojená s každodenní komunikací se zahraničními kolegy či externími dodavateli nástrojů.

Pracovní náplň:

  • tvorba a schvalování rozměrových protokolů v SW Dossier
  • uvolňování nástrojů v SAP TAD
  • zajišťování 3D skenů dílů z nových / duplicitních nástrojů u externích dodavatelů;
  • vyhodnocování 3D skenů dílů z nových / duplicitních nástrojů v SW Polyworks
  • spolupráce s ostatními odděleními na tvorbě výkresové dokumentace k novým dílům, aby odpovídala kótování GPS (GD&T)
  • spolupráce s odděleními v rámci celé skupiny (Německo, USA, Čína)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi ve 3D měření (znalost Polyworks vítána)
  • komunikativní znalost AJ
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Možnost k dalšímu odbornému i kariérnímu růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13.plat
  • Zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí založené na osobních vztazích a otevřené komunikaci
  • Jazykové i další odborné vzdělávání
  • Možnost účastnit se vývoje jedinečných komponentů v automobilovém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené

Máte-li zájem o pracovní pozici CMM SPECIALISTA - STŘEDOČESKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku