FINANČNÍ CONTROLLER*KA s AJ - AUTOMOTIVE

Ústecký kraj

Každodenní využívání angličtiny – manažer oddělení je cizinec. Zpracování dat v Excelu a SAPu.

Pracovní náplň:

  • denní, měsíční a čtvrtletní reporting
  • zodpovědnost za měsíční uzávěrku svěřené oblasti
  • spolupráce na ročním budgetu
  • měsíční/týdenní forecast
  • kalkulace standardních nákladů
  • kalkulace výrobních sazeb
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby
  • analytická činnost pro podporu vedení společnosti
  • vyhodnocení ziskovosti jednotlivých projektů
  • spolupráce s finančními auditory

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenost s controllingem ve výrobním prostředí
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • práci v mezinárodním prostředí s možností každodenního využití angličtiny
  • účast na technologicky velmi zajímavých projektech
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • 5 dnů sick days
  • Cafeterie

Máte-li zájem o pracovní pozici FINANČNÍ CONTROLLER - ÚSTECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.