HLAVNÍ ÚČETNÍ – menší výrobní společnost

Středočeský kraj (okr. Kladno)

Vedení týmu 2 podřízených. Účtování ve výrobní společnosti do 200 zaměstnanců. Pozice se služebním automobilem. Pozice vhodná i pro účetní*ho bez zkušeností s vedením podřízených.

Pracovní náplň:

  • Vedení finančního týmu (2 podřízené)
  • Vedení účetní evidence
  • Zodpovědnost za správnost zpracování účetnictví

  • Správa výkazů pro státní správu
  • Komunikace s bankou, úřady, auditory a daňovými poradci
  • Sestavování rozpočtu, zpracování finančních analýz
  • Reportování mateřské společnosti v zahraničí

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Zkušenosti se zpracováním kompletního firemního účetnictví
  • Komunikativní AJ
  • Schopnost vést malý tým
  • Ochotu učit se
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Služební automobil
  • 13. a 14. Plat
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Dotované stravování (stravenky v hodnotě 120,-Kč/ den)
  • 5.týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ - STŘEDOČESKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.