HR MARKETING SPECIALISTA*TKA

Královéhradecký kraj

Nově vytvořená kreativní pozice. Tvorba strategie, přinášení nových nápadů, prezentace české společnosti jako atraktivního zaměstnavatele. Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a zajímavými produkty.

Pracovní náplň:

  • Tvorba HR marketingové strategie
  • Propagace společnosti jako atraktivního zaměstnavatele
  • Práce se sociálními sítěmi
  • Tvorba propagačních textů a materiálů
  • Prezentace společnosti na odborných veletrzích a konferencích
  • Organizace firemních akcí (den otevřených dveří, zahraniční delegace apod.)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zájem o marketing a HR
  • Zkušenosti s tvorbou kapaní a textů na sociálních sítích
  • Kreativitu, nadšení do práce, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí silné české společnosti
  • Příležitost k realizaci nových nápadů
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici HR MARKETING SPECIALISTA*TKA - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.