HW DEVELOPMENT ENGINEER - AUTOMOTIVE

Praha

Vývoj elektronických dílů do automotive - mezi zákazníky patří např. Honda, Fiat, VW, Peugeot či Porsche. Možnost dalšího odborného růstu. Mezinárodní prostředí.

Pracovní náplň:

  • Návrh elektronických dílů do automobilů
  • Komunikace zadání se zákazníky
  • Účast na funkčních zkouškách navrhovaných dílů
  • Spolupráce s ostatními kolegy ve vývojovém týmu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektro
  • Zkušenosti návrhy HW vybavení jednotek, znalost el. součástek (mikroprocesory, kondenzátory apod.)
  • Komunikativní znalost AJ
  • ochotu dále se vzdělávat
  • pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti rodinného typu
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi – moderně vybavené vývojové centrum
  • Finanční ohodnocení vázané na pracovní výkon
  • Každodenní využívání angličtiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Další zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici HW DEVELOPMENT ENGINEER - PRAHA, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku