INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ - AUTOMOTIVE

Ústecký kraj

Klíčový kontakt pro zákazníka - některou ze světových automobilek. Podmínkou je praxe v kvalitě v automotive a plynulá angličtina.

Pracovní náplň:

  • Řešení zákaznických požadavků z pohledu kvality
  • Správa zákaznického portálu
  • Zpracování 8D reportů
  • Řešení výrobní kvality
  • Účast na zákaznických auditech
  • Tvorba kontrolních plánů
  • Podílení se na tvorbě FMEA
  • Spolupráce na uvolňování výrobků a procesů do výroby
  • Koordinace nápravných opatření

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Praxi v oblasti řízení kvality v automotive
  • Znalost příslušných nástrojů - FMEA, 8D, IATF, APQP, PPAP
  • Komunikativní AJ, alespoň částečná znalost NJ vítána (není však podmínkou)
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Každodenní využívání cizích jazyků
  • 13. plat
  • 5.týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
  • Práci v mezinárodním prostředí

Máte-li zájem o pracovní pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - ÚSTECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.