IT ADMINISTRÁTOR*KA - JUNIOR - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Královéhradecký kraj

 Zajímavá pozice v mezinárodní výrobní společnosti. Možnost dalšího odborného růstu – oddělení IT prochází celkovou reorganizací a postupně se bude rozšiřovat. Pozice přináší možnost specializace na některou z oblastí IT (programování, bezpečnost, automatizace a další) či postup na pozici vedoucího týmu.

Pracovní náplň:

  • Správa sítě celého výrobního závodu – cca 20 serverů, 100 PC + další zařízení (tiskárny, logistické terminály apod.)
  • Poskytování podpory uživatelům
  • Údržba a opravy HW i SW
  • Spolupráce s IT podporou v zahraničí
  • Komunikace s dodavateli
  • Účast na neustálém zlepšování IT technologií

Požadavky:

  • SŠ/VŠ IT/elektro
  • Komunikativní znalost AJ (stačí schopnost komunikovat po emailech)
  • Zkušenosti se správou IT sítě
  • Znalost prostředí OS Windows 10 / OS WIN Server 2016/2019
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Zájem o IT

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici IT ADMINISTRÁTOR - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.