IT MANAŽER*KA - VÝROBA

Pardubický kraj

Pozice úrovně -1 v mezinárodní výrobní společnosti. Vedení týmu cca 30 podřízených. Strategické plánování IT v mezinárodním prostředí. Služební automobil i k soukromým účelům. Možnost služebního bytu.

Pracovní náplň:

  • Vedení oddělení IT
  • Strategické plánování rozvoje IT ve společnosti
  • Zodpovědnost za vývoj aplikací, technickou podporu, projektové řízení, kybernetickou bezpečnost, údržbu technologií
  • Komunikace s dodavateli technologií
  • Personální a nákladové řízení svěřeného úseku

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxi na pozici IT manažera ve výrobním prostředí
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil i soukromým účelům
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • možnost práce z domova
  • práci v mezinárodním prostředí s přístupem k nejmodernějším technologiím
  • odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost služebního bytu

Máte-li zájem o pracovní pozici IT MANAŽER - PARDUBICKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku