JUNIOR*KA – DODAVATELSKÁ KVALITA

Královéhradecký kraj

Příležitost pro juniora či juniorku s angličtinou (postačí emailová komunikace) a technickým vzděláním. Možnost dalšího odborného růstu. Pozice ve dvoučlenném týmu. Každodenní využití angličtiny. Občasné cestování k dodavatelům a provádění dodavatelských auditů – po ČR i zahraničí.

Pracovní náplň:

  • Vyhodnocování kvality nakupovaných a dodávaných materiálů pro výrobu
  • Správa dokumentace – PPAP, VDA
  • Řešení dodavatelských reklamací
  • Řízení procesu vzorkování
  • Provádějí auditů u dodavatelů
  • Podpora ostatních oddělení z pohledu kvality (FMEA, 8D, TQM, IATF)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Alespoň pokročilou AJ (schopnost komunikovat emaily)
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Praxe v ve výrobním prostředí vítána
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Podporu dalšího odborného růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 13.mzda
  • 5.týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici DODAVATELSKÁ KVALITA - JUNIOR - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku