KONSTRUKTÉR*KA ELEKTRO – VÝVOJ STROJŮ

Olomoucký kraj

 Komplexní návrh elektrovýzbroje celého produktu. Příležitost k dalšímu odbornému růstu. Možnost podílet se na jedinečných produktech dodávaných do celého světa. Příjemné a podporující pracovní prostředí.

Pracovní náplň:

  • Vývoj elektrovýzbroje dle zadání zákazníka – navrhování el. obvodů, kabelového vedení, HW vybavení, sensorů, datových sběrnic, rozvaděčů atd.
  • Spolupráce se strojními konstruktéry na vývoji celého produktu
  • Komunikace s dodavateli komponentů
  • Účast na zkušebním provozu
  • Spolupráce s výrobou

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektro
  • Zájem o problematiku navrhování elektrických obvodů pro stroje a zařízení
  • Schopnost emailové či mluvené komunikace v AJ je vítána (není však podmínkou)
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní technické společnosti se silným postavením na trhu
  • práci na vývoji výjimečné techniky
  • možnost práce z domova
  • 13.mzdu
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • odborná školení
  • možnost dalšího odborného růstu

Máte-li zájem o pracovní pozici KONSTRUKTÉR ELEKTRO - OLOMOUCKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.