KONSTRUKTÉR/-KA S AJ - CATIA - VÝVOJ, AUTOMOTIVE

Středočeský kraj nebo Plzeňský kraj

Vývoj přímo v ČR, včetně projektového řízení. Přímá komunikace se zákazníky (např. Daimler, GM, ŠKODA, Mercedes, Opel, Bentley apod.). Mezinárodní prostředí. Po zapracování možnost vedení vlastních projektů.

Pracovní náplň:

  • vývoj mechatronických dílů do automobilů - kombinace plastu a elektroniky
  • přímá komunikace se zákazníky (světovými automobilkami) - specifikace požadavků na navrhovaný díl, komunikace průběhu zakázky, testování prototypů
  • účast při testování a zavádění do výroby
  • práce na 2-3 projektech najednou

Požadavky:

  • VŠ strojní , elektro nebo mechatronika
  • komunikační znalost AJ nebo NJ
  • praxe na pozici konstruktéra
  • znalost 3D CAD (Catia výhodou)
  • dobré komunikační schopnosti
  • technické myšlení, chuť vymýšlet nová řešení

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí založené na osobních vztazích a otevřené komunikaci
  • jazykové i další odborné vzdělávání
  • možnost účastnit se vývoje jedinečných komponentů v automobilovém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zahraniční stáže

Máte-li zájem o pracovní pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - VÝVOJOVÁ KONSTRUKTÉRKA, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.