KOORDINÁTOR PROJEKTU - AUTOMOTIVE

Plzeňský kraj

Pozice úrovně -1 v mezinárodní automotive společnosti. Realizace náběhů nových rozsáhlých projektů jako TIER 1. Příležitost k profesnímu růstu.

Pracovní náplň:

  • Koordinace náběhu nového projektu
  • Tvorba plánů, kontrola dodržování jednotlivých úkolů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Koordinace projektového týmu
  • Správa projektové dokumentace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxi s náběhy nových projektů v automotive
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici KOORDINÁTOR PROJEKTU - PLZEŇSKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.