MANAŽER*KA FINANCÍ – AUTOMOTIVE

Královéhradecký kraj

Nově vytvořená pozice. Vedení týmu podřízených (controlling, účetnictví). Působení v mezinárodním prostředí. Dynamicky se rozšiřující společnost.

Pracovní náplň

      • Vedení svěřeného týmu
      • Tvorba ročních rozpočtů
      • pravidelná prezentace finančních výsledků a analýz vedení společnosti
      • strategické a personální plánování finančního oddělení
      • optimalizace procesů

Požadavky:

    • VŠ ekonomického směru
    • Zkušenosti s controllingem v prostředí automotive
    • Zkušenosti s vedením týmu
    • Komunikativní znalost AJ
    • Znalost účetnictví
    • ŘP sk.B
    • Velmi dobré organizační a komunikativní schopnosti

Nabízíme:

    • Možnost dalšího odborného růstu
    • Práce v mezinárodní prostředí vývoje
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Pracovní dobu 7,5-hodiny
    • 5.týdnů dovolené
    • 13.plat
    • Odborné vzdělávání
    • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici MANAŽER*KA FINANCÍ  - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku