MANAŽER*KA KVALITY - AUTOMOTIVE

Plzeňský kraj

Pozice úrovně -1 v mezinárodní automotive společnosti. Realizace náběhů nových rozsáhlých projektů jako TIER 1. Služební automobil i k soukromým účelům

Pracovní náplň:

  • Vedení oddělení kvality – zákaznická, dodavatelská, interní
  • Zodpovědnost za rozvoj i údržbu systémů kvality
  • Stanovení ukazatelů a cílů v oblasti kvality
  • Vykonávání funkce Zmocněnce pro kvalitu
  • Optimalizace procesů – koordinace CI aktivit, rozvojových programů apod.
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Účast na realizaci nových projektů
  • Personální vedení svěřeného úseku – nábory, vzdělávání
  • Hodnocení podřízených a efektivity práce

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxi na pozici manažera kvality v automotive
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Plant bonus
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici MANAŽER KVALITY - PLZEŇSKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.