MECHANICAL DESIGN ENGINEER - AUTOMOTIVE

Královéhradecký kraj

Rozšiřování týmu vývoje plastových pohledových a mechanických dílů do automotive. Hledáme několik nových konstruktérů s praxí v automotive i mimo automotive. Důležitá je znalost angličtiny – pracuje se v mezinárodním vývojovém týmu.

Pracovní náplň:

  • Vývoj mechanických a plastových dílů do automobilů dle zadání zákazníků (Catia)
  • Komunikace se zákazníky
  • Účast na prototypových zkouškách
  • Práce v rámci mezinárodního projektového týmu
  • Komunikace s dodavateli výrobních materiálů
  • Spolupráce při náběhu vyvíjeného dílu do sériové výroby

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní AJ
  • Praxe ve strojní konstrukci a znalost některého ze 3D konstrukčních SW
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Podporu dalšího odborného růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 13.mzda
  • 5.týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici MECHANICAL DESIGN ENGINEER - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.