PLC PROGRAMÁTOR - bez cestování

Středočeský kraj

Působení přímo ve výrobním závodě nadnárodní technologicky velmi vyspělé společnosti s plně automatickými výrobními linkami. Pozice bez cestování k zákazníkům. Možnost účastnit se mezinárodních inovačních projektů. Vhodná pro začínajícího i zkušeného programátora - kladen je důraz na zájem o obor a ochotu vzdělávat se. Technologie jsou velmi specifické, a i u zkušeného programátora je předpokládáno zaučování.

Pracovní náplň:

  • Práce v týmu automatizace (4 PLC programátoři)
  • Správa řídícího systému v plně automatizované výrobě
  • Programování nových technologií
  • Údržba a servis stávajících technologií
  • Správa dokumentace
  • Spolupráce na mezinárodních inovačních projektech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektro/automatizace
  • Zkušenosti s PLC programováním
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §5
  • Samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, ochotu učit se

Nabízíme:

  • zajímavé finanční podmínky
  • technologicky velmi zajímavý provoz
  • zázemí silné nadnárodní společnosti působící mimo automobilový průmysl
  • 5 týdnů dovolené
  • odborná školení
  • možnost dalšího odborného růstu
  • bohatou škálu benefitů pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Máte-li zájem o pracovní pozici PLC PROGRAMÁTOR - STŘEDOČESKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku