PLC PROGRAMÁTOR*KA – bez cestování

Ústecký kraj

Mezinárodní prostředí bez služebních cest. Programování řídících systémů v českém výrobním závodě – automatizované či poloautomatizované linky. Nájezdy nových projektů – stavba nové výrobní linky a transfery technologií. Simatic STEP 7, Tia Portal.

Pracovní náplň:

  • Programování nových výrobních zařízení
  • Úprava programů na stávajících výrobních zařízeních
  • Analýza procesů a jejich optimalizace pro zefektivnění výroby
  • Spolupráce s oddělením údržby a technologie, s PLC programátorem v sesterském výrobním závodě v ČR
  • Analýzy poruchovosti
  • Školení pracovníků údržby

Požadavky:

  • Praxi obdobné pozici
  • Praxe s programováním STEP 7, TIA Portal
  • Komunikativní AJ
  • Technické myšlení
  • Samostatnost, ochotu vzdělávat se

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • práci v mezinárodním prostředí s možností každodenního využití angličtiny
  • účast na technologicky velmi zajímavých projektech
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • 5 dnů sick days
  • Cafeterie

Máte-li zájem o pracovní pozici PLC PROGRAMÁTOR - Ústecký kraj, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.