PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR – možnost práce z domova

celá ČR - možnost pracovat z domova + cestování k zákazníkům po celém světe

Neformální pracovní prostředí. Technologicky zajímavé projekty. Možnost dalšího odborného růstu.

Pracovní náplň:

  • Programování výrobních linek pro různé druhy průmyslů dle požadavků zákazníků (60% zahraničí, 40% ČR) - TIA Portal, Beckhoff, SCADA, Allen Bradley, B&R, Bosch
  • Oživování výrobních linek, robotů (KUKA, Mitsubishi), pohonů, čteček, kamerových systémů a dalších zařízení
  • Optimalizace výrobní linky
  • Poskytování servisu u zákazníka

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektro/automatizace
  • Zkušenosti s PLC programováním (alespoň s některým ŘS - TIA Portal, Beckhoff, Allen Bradley, B&R, Bosch Rexroth)
  • Alespoň pasivní znalost AJ nebo NJ
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se
  • Ochotu cestovat
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • zajímavé finanční podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • služební automobil
  • cestování do zahraničí
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterie
  • možnost dalšího odborného růstu
  • vlastní školitele na využívané technologie

Máte-li zájem o pracovní pozici PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.