PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY – 2-směnný provoz od pondělí do pátku

                                                                                 Královéhradecký kraj

Obsluha a seřizování strojního vybavení nástrojárny. Velmi příjemné pracovní prostředí v menší automotive společnosti.

Pracovní náplň:

  • obsluha určeného strojního zařízení nástrojárny
  • čistění, mazání a drobná údržba strojů
  • seřizovaní CNC strojů (řídicí systém Haas a Fanuc)
  • výroba nástrojů dle požadavků výroby

Požadavky:

  • SOU/SŠ strojní
  • praxi s praktickým používáním CNC strojů
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • pečlivost, samostatnost, technické myšlení
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí založené na osobních vztazích a otevřené komunikaci
  • 13. a 14. plat
  • jazykové i další odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

Máte-li zájem o pracovní pozici PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.