PROJEKTOVÝ*Á MANŽER*KA – VÝVOJ STROJŮ

Praha

Koordinace projektů vývoje strojů – komplexní vývoj – konstrukce, testování i technická podpora pro výrobu. Pozice se služebním automobilem.

Pracovní náplň:

  • Koordinace projektů vývoje strojů
  • Tvorba plánů projektu – finance, personální obsazení, časový harmonogram, ukazatele kvality
  • Zodpovědnost za dodržování plánů projektu
  • Účast na tvorbě strategických cílů vývoje
  • Koordinace projektového týmu – konstruktéři, elektronici, zkušební inženýři
  • Poskytování technické podpory při zavádění produktů do výroby

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenost s vývojem dílů nebo strojů
  • Zkušenosti s koordinací projektů
  • Komunikativní AJ
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí silné výrobní společnosti
  • Služební automobil
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Další odborné vzdělávání
  • Multisport kartu
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - PRAHA, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro sledování aktuálních pracovních nabídek klikněte na tlačítko "SLEDOVAT" na našem LI profilu.

Nebo klikněte na "TO SE MI LÍBÍ" na našem Facebookovém profilu.

Opovědět na pracovní nabídku