SALES MANAGER S FJ – B2B – ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Pardubický nebo Jihomoravský kraj

Obchodní zastoupení mezinárodní společnosti ve Francii. Prodej technického produktu jako suroviny pro další zpracování v různých odvětvích průmyslu. Společnost se silným postavením na evropském trhu. Převzetí stávajících zákazníků i vyhledávání zákazníků nových. Velmi samostatná pozice spojená s častým cestováním.

Pracovní náplň:

  • Budování obchodních kontaktů ve Francii
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky
  • Dojednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • Poskytování zákaznické podpory

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického či technického směru
  • Praxe na obchodní pozici – B2B, technický sortiment
  • Komunikativní francouzština a angličtina
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Prozákaznický přístup
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • nabízení kvalitního a žádaného produktu pod silnou korporátní značkou
  • služební automobil
  • zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
  • práci v mezinárodním prostředí s možností každodenního využití angličtiny a francouzštiny
  • odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění

Máte-li zájem o pracovní pozici SALES MANAGER S FJ - PARDUBICKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.