SPECIALISTA NA IT INFRASTRUKTURU S AJ

Pardubický kraj s možností částečné práce z domova (2-3 dny v týdnu)

Velmi atraktivní pozice s možností částečné práce z domova.

Vhodné pro kandidáty s bydlištěm v Pardubickém, Královéhradeckém, Olomouckém kraji či Vysočině.

Správa rozsáhlé firemní sítě (2 vlastní serverovny). Spolupráce s kolegy v sesterských společnostech a vzájemná zastupitelnost.

Pracovní náplň:

  • Správa síťových zařízení interní podnikové sítě ve výrobním i kancelářském prostředí
  • Instalace, údržba a testování svěřených zařízení
  • Zajištění bezpečnosti provozu
  • Správa příslušné dokumentace
  • Aplikace interních IT standardů
  • Spolupráce na regionálních i mezinárodních IT projektech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ - IT či elektro
  • Zkušenost s konfigurací síťových prvků (servery, switche, firewally apod.) a správou IT sítě
  • Komunikativní angličtina
  • ŘP sk. B
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • možnost firemního ubytování
  • možnost práce z domova
  • práci v mezinárodním prostředí s možností využívání angličtiny
  • odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění

Máte-li zájem o pracovní pozici SPECIALISTA NA IT INFRASTRUKTURU S AJ - PARDUBICKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.