SPECIALISTA*TKA VÝVOJE ZAŘÍZENÍ NA TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY

Královéhradecký kraj

 Vývoj automatických testovacích zařízení pro výrobu elektronických zařízení pro automotive. Práce v mezinárodním vývojovém týmu. Nejmodernější technologie. Možnost dalšího odborného růstu.

Pracovní náplň:

  • Vývoj automatických testovacích zařízení pro výrobu elektronických zařízení
  • Zadávání požadavků na výrobu testovacích zařízení externím dodavatelům těchto zařízení a účast při testování
  • Programování zařízení v NI LabView, příp. dalších přidržených nástrojích pro automatické testování
  • Pravidelná údržba testovacích zařízení

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ elektro/IT
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s návrhy PCBA
  • Znalosti problematiky automatického elektronického měření
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost, ochotu vzdělávat se

Nabízíme:

  • Možnost dalšího odborného růstu a přinášení nápadů na nová technická řešení
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Možnost práce z domova
  • Každodenní využívání angličtiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5.týdnů dovolené
  • 13.plat
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici SPECIALISTA VÝVOJE ZAŘÍZENÍ NA TESTOVÁNÍ ELEKTRONIKY - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.