TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO – SE ZAUČENÍM A POSUNEM NA POZICI PLC PROGRAMÁTORA

Královéhradecký kraj

Velmi zajímavá příležitost pro elektrotechnika či absolventa elektro oboru, který se chce posunout do oblasti PLC programování.

Pracovní náplň:

  • Provádění pravidelné údržby automatizace ve výrobním závodě
  • Nastavování parametrů
  • Tvorba programů (po zaučení)
  • Koordinace servisních zásahů dodavatelů
  • Řešení poruch na zařízení
  • Hledání úspor a zefektivnění v oblasti výrobní automatizace
  • V případě znalosti angličtiny možnost zapojit se do zajímavých mezinárodních projektů

Požadavky:

  • SŠ elektro/automatizace
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Zájem o automatizaci
  • Komunikativní znalost AJ výhodou (nabízí možnost zapojit se do dalších atraktivních projektů)
  • Zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí silné zahraniční společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • 5.týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO – SE ZAUČENÍM A POSUNEM NA POZICI PLC PROGRAMÁTORA  - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.