TECHNOLOG*ŽKA NOVÉ PLNĚ AUTOMATIZOVANÉ PRÁŠKOVÉ LAKOVNY

Královéhradecký kraj

Účast od počátku – výběr technologie, komunikace s dodavateli, stavba technologie, nastavení procesů. Výroba mimo automotive. Strategická pozice podřízena přímo řediteli výrobního závodu. Technologie práškového lakování a další vybavení plně automatizovaného provozu lakovny.

Pracovní náplň:

  • Tvorba a optimalizace výrobních procesů lakovny – robotické lakování, dopravníky, shuttely, skenovací brány, automatické plošné lakování
  • Tvorba a optimalizace navěšovacích a maskovacích předpisů
  • Aktivní účast na projektu vybavení nového provozu – oživení, testování, předání, servis
  • Neustálé zlepšování procesů
  • Komunikace s dodavateli technologií
  • Tvorba a optimalizace ovládacích programů – po důkladném zaškolení u dodavatelů technologií
  • Řešení údržby a servisu technologií s dodavateli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenost s technologií práškového lakování
  • Zájem o moderní technologie a průmysl 4.0
  • Komunikativní AJ výhodou
  • Ochotu učit se

Nabízíme:

  • Zázemí silné výrobní společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Další odborné vzdělávání
  • Multisport krtu
  • Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici TECHNOLOG NOVÉ PLNĚ AUTOMATIZOVANÉ PRÁŠKOVÉ LAKOVNY - KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, zašlete prosím Váš životopis v českém a cizím jazyce pomocí formuláře níže nebo na e-mailovou adresu: info@jobsamoel.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.